Dołącz do nas

Akademia Futbolu Morze to szkółka piłkarska prowadząca treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w Gdańsku. Trenujemy w sześciu lokalizacjach: Żabianka, Przymorze, Zaspa, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Morena. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od lat 3 do lat 16.

Jak dołączyć do naszej szkółki piłkarskiej? To proste. Zrób to w 3 krokach:

1.Zadzwoń do naszego trenera - koordynatora pod nr tel. 531-376-110, podaj wiek dziecka i lokalizację która Cię interesuję, a on poda Ci szczegóły gdzie i kiedy stawić się na pierwszy darmowy trening.

2.Przyjdź na zajęcia w umówionym terminie. Dziecko weźmie udział w treningu, a ty otrzymasz od trenera deklarację członkowską.

3.Przekaż wypełnioną deklarację trenerowi na następnym treningu i już. Gotowe! Teraz Twoja pociecha jest już członkiem klubu:)

Pamiętaj że:

- pierwszy trening jest zawsze u nas darmowy

- nie prowadzimy żadnej selekcji wstępnej

- najważniejsza jest dobra zabawa i prawidłowy rozwój dziecka, a nie wynik sportowy

Gwarantujemy przyjazne warunki formalne:

- brak terminowych umów i kar umownych

- 1-miesięczny okres wypowiedzenia

- jasny i przejrzysty system płatności - tylko miesięczna składka członkowska

Oferujemy:

- wspaniałą zabawę w grupie rówieśników w sympatycznej atmosferze

- szkolenie bez presji na wynik