OBÓZ LETNI - ŁAPINO 2023

OBÓZ LETNI AKADEMII FUTBOLU MORZE - 30.07.2023 - 05.08.2023 (7 dni)

Zapraszamy wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej i piłki nożnej na sportowy obóz letni, który odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia. Czeka na Was mnóstwo zabawy i aktywności w miłej atmosferze, no i dużo, dużo, dużo …… piłki nożnej. Część obozowiczów, która była w ubiegłych latach na pewno potwierdzi, że atmosfera jest wyjątkowa. Dlatego warto przeżyć ją jeszcze raz, a dla osób które jeszcze nie miały okazji spróbować jak "smakuje" nasz obóz piłkarsko - sportowy, czeka mnóstwo niezapomnianych przygód. A poniżej szczegóły:

Kto może jechać:

WSZYSCY CHĘTNI :)

Aby każdy uczestnik naszego wyjazdu czuł się komfortowo i funkcjonował w ramach grupy rówieśników,  podzieleni jesteśmy na osobne grupy wiekowe:

7 - 9 lat

10 - 12 lat

13 - 15 lat

Co nas czeka?

Cała formuła obozu odbywa się według autorskiego programu naszej Akademii:

- codziennie 3 treningi piłkarskie (połączone z elementami koordynacji ruchowej, sprawności ogólnej, lekkiej atletyki, gimnastyki, i wielu innych dyscyplin)

- turnieje i konkursy piłkarskie

- konkursy i zawody indywidualne oraz zespołowe o miano najlepszego zawodnika obozu

- sporty uzupełniające (siatkówka plażowa, beach soccer, koszykówka, gry i zabawy ruchowe i wiele innych...)

- plażowanie i kąpiele, wycieczki po jeziorze na sprzęcie wodnym,

- tor przeszkód i zajęcia survivalowe,

- tor do ślizgów, deski SUP, kajaki, rowery wodne,

- ogniska z pieczeniem kiełbasek i „częścią artystyczną” :)

- kryta sala namiotowa służąca jako sala gimnastyczna w trakcie złej pogody

- gry terenowe

- świetlica ze sprzętem

- wycieczki

- i wiele innych atrakcji…

Zakwaterowanie:

Naszą bazą będzie bardzo ładny ośrodek Roma, położony w środku lasu nad samym jeziorem, w miejscowości Łapino, zaledwie 25km od Gdańska!

- zakwaterowanie w domkach 4-7 osobowych z łazienką

- pokoje 2/3/4 - osobowe

- wyżywienie ( śniadanie, obiad + deser, kolacja), bardzo smaczne, sprawdzone podczas poprzednich wyjazdów posiłki

Kadra:

Ogromnym atutem podczas obozu jest fakt, iż kadra trenerska, która będzie opiekować się dziećmi, to licencjonowani trenerzy na co dzień pracujący z zawodnikami w naszym klubie. Mający odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,  ponadto znający doskonale potrzeby i zamiłowania młodych obozowiczów. Nasza kadra z pewnością sprawi, iż adaptacja dzieci do nowych warunków będzie błyskawiczna.

Termin: 30.07.2023 – 05.08.2023 ( 7 dni)

Koszt: 1450zł

Płatne w całości lub ratalnie (wg. poniższego harmonogramu):

Płatne w IV ratach:

I rata: 250zł - wpłata rezerwacyjna

II rata: 400zł – płatne najpóźniej do 31 marca 2023

III rata: 400zł – płatne najpóźniej do 30 kwietnia  2023

IV rata: 400zł – płatne najpóźniej do 31 maja 2023

O kwalifikacji do poszczególnych grup decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich wpłat dokonujemy na konto klubowe: Bank BNP Paribas 15 1600 1462 1845 1117 2000 0001, w tytule wpisując : „wpłata na cele statutowe – obóz letni, imię i nazwisko dziecka, rata ….”

Wszystkie deklaracje uczestnictwa w obozie oraz pytania dotyczące obozu proszę kierować do trenera – koordynatora:

Marcin Dziubiński 531-376-110

Zapraszamy!!!