Płatności

Wysokość składki członkowskiej

Składka członkowska: 160 zł/ miesiąc za osobę
Składka członkowska dla rodzeństwa: 130 zł/ miesiąc za osobę

Wpłat składki członkowskiej dokonujemy przelewem na nr konta:

15 1600 1462 1845 1117 2000 0001 (Bank BGŻ BNP Paribas S.A.) z dopiskiem "wpłata na cele statutowe, imię i nazwisko dziecka, lokalizacja, miesiąc" (wpłata na cele statutowe, Jan Kowalski, Żabianka, maj)

Wpłat składek członkowskich dokonujemy do10-ego dnia bieżącego miesiąca.

Opłacana przez Państwa składka, jest stałą składką członkowską. Wysokość składki nie jest zależna od frekwencji dziecka na treningach i nie zależy od ilości zajęć odbywających się danym miesiącu. Brak obecności zawodnika na treningach w danym miesiącu z przyczyn niezależnych od klubu nie uprawnia do zwolnienia z opłacania składki członkowskiej dany miesiąc.

Składka w ustalonej przez Zarząd Klubu wysokości obowiązuje przez 11 miesięcy treningowych(styczeń - czerwiec oraz sierpień - grudzień). W miesiącu lipcu nie opłacamy składki członkowskiej, w miesiącu tym nie ma zajęć treningowych.