Stroje i dresy

Wszyscy członkowie Akademii Futbolu Morze mają możliwość zakupu oryginalnych strojów i dresów z herbem oraz nazwą klubu.

Każdy zawodnik Akademii Futbolu Morze zobowiązany jest do wyposażenia się w strój klubowy (koszulka, spodenki, getry) zaraz po dołączeniu do klubu.

Dresy nie są obowiązkowe.

STROJE TRENINGOWE MARKI ADIDAS

Komplet jest 3-częściowy i składa się z koszulki z nadrukami, spodenek i getrów piłkarskich. Koszt to 140 zł za cały komplet. Aby nabyć strój należy przelać powyższą kwotę na konto klubowe w tytule wpisując: Imię i Nazwisko zawodnika, Strój klubowy, Rozmiar (Np.: Adam Kowalski, Strój klubowy, 140cm). Prosimy koniecznie o wypełnianie tytułu przelewu w ten sposób - ułatwi i przyśpieszy to księgowanie wpłat.

Czas oczekiwania na strój: ok. 3 tygodnie.

Poniżej przedstawiamy tabelę rozmiarów.

116 cm 128 cm 140 cm 152 cm 164cm S (172 cm) M (180 cm)

DRESY TRENINGOWE MARKI ADIDAS

Komplet jest 2-częściowy i składa się z bluzy z nadrukami oraz spodni ze ściągaczami. Koszt to 170 zł za cały komplet. Aby nabyć dres należy przelać powyższą kwotę na konto klubowe w tytule wpisując: Imię i Nazwisko zawodnika, Dres klubowy, Rozmiar(Np.: Adam Kowalski, Dres klubowy, 140cm). Prosimy koniecznie o wypełnianie tytułu przelewu w ten sposób - ułatwi i przyśpieszy to księgowanie wpłat.

Czas oczekiwania na dres: ok. 3 tygodnie.

Poniżej przedstawiamy tabelę rozmiarów.

116 cm 128 cm 140 cm 152 cm 164cm S (172 cm) M (180 cm)